Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0