Movies
Ratings
235
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0