Movies
Ratings
71
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.0
ClickRated ★ 1.0
Runway CopRated ★ 3.0