Titles you rated
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0