Movies
Ratings
77
TangledRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0