Titles you rated
101 DalmatiansRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 1.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
SawRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5