Titles you rated
The King's SpeechRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0