Movies
Ratings
655
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.5
The Six Triple EightRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0- Sura: A Love SongRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5