Titles you rated
Innocent DefendantRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 1.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 0.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 1.5
Shoot for the StarsRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 0.5
The Vineyard ManRated ★ 1.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 0.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
WATER BOYSRated ★ 3.0