Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 1.0
- Someday or One DayRated ★ 1.5
The Sea BeastRated ★ 2.5
Extraction 2Rated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5