Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0