Movies
Ratings
612
Extreme JobRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5