Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
The HostRated ★ 2.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 5.0
DisconnectRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0