Titles you rated
Raise the Red LanternRated ★ 1.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 1.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Taare Zameen ParRated ★ 1.0
PainlessRated ★ 1.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
House of Flying DaggersRated ★ 1.0
Fermat's RoomRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Age of Uprising: The Legend of Michael KohlhaasRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 4.0
Gnomeo & JulietRated ★ 1.0
SurrogatesRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.0
The OthersRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 1.0