Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
BedazzledRated ★ 3.5
The LoraxRated ★ 4.0
The MedallionRated ★ 2.5
The SignalRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 2.5- DoctorRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 3.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 2.5
Due DateRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Arthur ChristmasRated ★ 3.5