Titles you rated
The Ugly TruthRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 2.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 5.0
TakersRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0