Movies
Ratings
534 Battle RoyaleRated ★ 3.5 Battle RoyaleRated ★ 3.5
 The UnjustRated ★ 4.0 The UnjustRated ★ 4.0
 Iron Man 3Rated ★ 5.0 Iron Man 3Rated ★ 5.0
 What Happened to MondayRated ★ 3.5 What Happened to MondayRated ★ 3.5
 1987: When the Day ComesRated ★ 3.5 1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
 GhostbustersRated ★ 3.0 GhostbustersRated ★ 3.0
 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
 Iron Man 2Rated ★ 5.0 Iron Man 2Rated ★ 5.0
 The SpiesRated ★ 3.5 The SpiesRated ★ 3.5
 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
 Beauty and the BeastRated ★ 3.5 Beauty and the BeastRated ★ 3.5
 Frozen IIRated ★ 3.5 Frozen IIRated ★ 3.5
 Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0 Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0 Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
 AquamanRated ★ 3.5 AquamanRated ★ 3.5
 The HandmaidenRated ★ 2.0 The HandmaidenRated ★ 2.0
 Confidential AssignmentRated ★ 3.0 Confidential AssignmentRated ★ 3.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5 Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
 Extreme JobRated ★ 5.0 Extreme JobRated ★ 5.0
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5 Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5