Movies
Ratings
146
3 IdiotsRated ★ 4.5
The CatRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 5.0