Titles you rated
Battle Royale II: RequiemRated ★ 3.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 4.0
Azumi 2: Death or LoveRated ★ 3.0
AzumiRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5- ConcreteRated ★ 2.0
Sugar & SpiceRated ★ 2.5
The Brain ManRated ★ 2.0
An American CrimeRated ★ 3.5
JFKRated ★ 3.5
Super Size MeRated ★ 3.5
577 ProjectRated ★ 3.5
A Moment of RomanceRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 2.0
Ocean's TwelveRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 2.5
Crows ZeroRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0