Series
Ratings
137
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 0.5
I AM A RUNNING MATERated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
High CookieRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5