Series
Ratings
77
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
Justice PaoRated ★ 4.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 5.0
Hot BrothersRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 3.5- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0