Movies
Ratings
311
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
UndisputedRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
Tower HeistRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
Ong Bak 3Rated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0