Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0
BargainRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.0
Goodbye EarthRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Thirty-NineRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Hitori de Nomeru mon!Rated ★ 3.5
ManifestRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
Manifest Season 2Rated ★ 4.0