Movies
Ratings
947
Green BookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
G.I. JaneRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Sand CastleRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
Den of ThievesRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5