Titles you rated
CliffhangerRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Citizen RuthRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0