Titles you rated
VeteranRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
HomeRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 2.5