Movies
Ratings
48
Miss GrannyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 1.0
The ServantRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 5.0