Series
Ratings
46
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
DistortedRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.5- Haneuljae's MurderRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
BonesRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.5- SwampRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 4.0
City HallRated ★ 4.5