Movies
Ratings
162
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
OseamRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Sad MovieRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 1.0
AntiqueRated ★ 1.0
HindsightRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0