Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The RingRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0