Titles you rated
April and the Extraordinary WorldRated ★ 5.0
Karas: The ProphecyRated ★ 4.0
Karas: The RevelationRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Machine Gun PreacherRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
 
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0