Titles you rated
All About My WifeRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Killer EliteRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
The MechanicRated ★ 2.0
Green LanternRated ★ 2.0
BlitzRated ★ 2.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 2.0