Movies
Ratings
260
Love ActuallyRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
Robin HoodRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 1.5
Rough CutRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0