Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0