Movies
Ratings
213
The Karate KidRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
CashbackRated ★ 3.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
The Time MachineRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
BraindeadRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
Little ManRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0