Series
Ratings
334
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 2.0
Five EnoughRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0