Movies
Ratings
244
DinosaurRated ★ 5.0
Fantasia 2000Rated ★ 5.0
Treasure PlanetRated ★ 3.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 2.0
Gintama: The MovieRated ★ 2.0
PadakRated ★ 2.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
FantasiaRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Lady and the TrampRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0