Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
TakenRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Nail Shop ParisRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.5