Titles you rated
If OnlyRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 4.0