Movies
Ratings
201
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 2.0
You Call It PassionRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 2.0
HerRated ★ 1.5
Take This WaltzRated ★ 4.0