Movies
Ratings
117
Charlotte's WebRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0
Happy Feet TwoRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0