Series
Ratings
71
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5