Titles you rated
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5