Movies
Ratings
34
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0