Titles you rated
Never Back DownRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0