Titles you rated
You're not normal, either!Rated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
MidoriRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0