Titles you rated
Elfen LiedRated ★ 2.5- Bludgeoning Angel Dokuro-ChanRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Happy Sugar LifeRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0- South ParkRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Midnight GospelRated ★ 5.0
Zan Sayonara Zetsubou SenseiRated ★ 4.5
Gakuen AliceRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 1.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 2.5
ChobitsRated ★ 3.5
Hanasaku IrohaRated ★ 2.5
School-Live!Rated ★ 2.5- Soul EaterRated ★ 3.5