Movies
Ratings
628
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 4.5
ManhattanRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Western SpaghettiRated ★ 3.5
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Buffalo '66Rated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0
Kung FuryRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Dark PlacesRated ★ 3.5