Movies
Ratings
70
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
Mourning GraveRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.0
Pineapple ExpressRated ★ 2.5
R2B: Return to BaseRated ★ 4.5