Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5- DreamRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
ShuttlecockRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0